MEJBIS

kapela pre Vaše kultúrne podujatie

Kapela MEJBIS je zoskupením hudobníkov zo Šintavy a širšieho okolia. Je to veselá partia hrajúca skladby rôznych hudobných žánrov od swingu, popu, rocku, rock'n rollu, ska, reggae až po ľudovú muziku.

V repertoári tejto koncertnej / párty kapely sa nachádza množstvo známych skladieb a hitov rôznych slovenských a zahraničných interpretov ale aj vlastné autorské piesne.

Začiatkom roka 2019 vydala kapela album DeGusto a v auguste 2022 bol vydaný singel Katalyzátor. Chytľavé refrény a vtipné texty vlastných autorských piesní MEJBISu vytvárajú príjemnú, nezabudnuteľnú atmosféru a zlepšujú náladu.

Ak hľadáte hudobnú produkciu na firemné akcie, oslavy alebo mestské kultúrne akcie - ste na správnom mieste. 

MEJBIS = dynamické vystúpenia plné dobrej zábavy :-)

Napísali o MEJBIS

"......Zlepšenie nálady zaručili vydarenými videoklipmi k skladbám Zorané a Spachtoš. Na ich YouTube kanáli majú niekoľkotisíc zhliadnutí a určite vám zlepšia náladu......."

seredsity.sk

https://seredsity.sk/sintavska-kapela-mejbis-vydala-novu-skladbu-katalyzator-ktora-je-inspirovana-skutocnym-pribehom/Kapela zo Šintavy, chytľavý refrén a vtipné video. Daj si skladbu "Zorané". Toto sa naozaj podarilo. Skupina zo Šintavy, ktorá sa volá Mejbis, zverejnila novú skladbu. Je o oraní a zoraní. "Dal by som si aspoň pivo, nech jasný pohľad mám". Lokálna kapela, chytľavý refrén a vtipné video. To je "Zorané". ODPORÚČAME

www.funradio.sk

KONTAKT:

mejbis@mejbis.sk

0905 / 011 031

   0914 / 703 525